Konkurs na podział dotacji celowej dla młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich

Data: 23.07.2018 Kategoria: Konkursy

Dziekan Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej ogłasza konkurs na podział dotacji celowej przyznawanej dla Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej (W-7) przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.

O dofinansowanie zadań badawczych mogą ubiegać się:

• młodzi naukowcy prowadzący działalność naukową, którzy w roku rozpoczęcia realizacji tematu nie ukończyli 35 roku życia (z wyjątkami wskazanymi w Ustawie o zasadach finansowania nauki),
  • doktoranci na ich indywidualny rozwój rokujący uzyskanie stopnia doktora.

Zasady podziału środków określa Załącznik nr 6 (Zasady podziału dotacji celowej przyznawanej dla Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego na prowadzenie badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich) Regulaminu Wydziału Inżynierii Środowiska.

Wnioski konkursowe należy złożyć wraz z załączonym formularzem (zestawienie publikacji i osiągnięć naukowych) u pani Eweliny Moras (C-6, p. 17) do dnia 14 września 2018.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 28 września 2018.

Załącznik: zestawienie publikacji i osiągnięć naukowych [ .pdf 268.39 KB ]

27-05-2017