Konkurs na wnioski projektowe na działalność naukową studentów

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Inżynierii Środowiska ogłasza konkurs na wnioski projektowe K na działalność naukową, dofinansowanych w grupie C.

Wnioski należy dostarczyć do poniedziałku 26 czerwca 2017 r. do godz. 15.00 w wersji elektronicznej i papierowej (wnioski w wersji papierowej przyjmuje mgr Karolina Mońca - pok. 207, bud. D-2).

Wnioski w wersji elektronicznej w formacie pdf prosimy wysłać na maila: kfds.w7@pwr.edu.pl. Format nazwy ma być następujący: K_2017_Nazwa_Podmiotu.pdf.

Wzory wniosków, zasady finansowania działalności studenckiej oraz Porozumienie określające system finansowania działalności studenckiej w Politechnice Wrocławskiej można znaleźć tutaj »

Posiedzenie Komisji Wydziałowej ds. Finansowania Działalności Studenckiej Wydziału Inżynierii Środowiska w sprawie rozpatrzenia wniosków odbędzie się 29 czerwca 2017 r. o godz. 9.00 w pok. 107 bud. A-1.