Obowiązkowe szkolenie BHP dla studentów I roku

Obowiązkowe szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy (BHP) dla studentów rozpoczynających naukę w Politechnice Wrocławskiej prowadzone są w formie kształcenia na odległość na centralnej platformie e-learningowej.

Dla studentów I roku Wydziału Inżynierii Środowiska portal e-learningowego szkolenia BHP otwarty będzie od 23 do 30 października 2017 roku.

1. Poznaj obowiązujący Cię termin szkolenia

Otwórz stronę szkoleniebhp.pwr.edu.pl
Znajdź termin szkolenia dla Twojego wydziału
W tym terminie jesteś zobowiązany zapoznać się z materiałem szkoleniowym kursu i rozwiązać testy modułowe jako formę potwierdzenia opanowania materiału.

2. Zaloguj się do ePortalu PWr

Zaloguj się do eportal.pwr.edu.pl (od pierwszego dnia semestru) używając nazwy użytkownika i hasła takiego jak do Twojego konta w Jednolitym Systemie Obsługi Studentów (JSOS).
Odpowiedni komunikat na platformie pokieruje Cię do właściwego kursu. Miłej nauki.

3. Zdobądź certyfikat ukończenia szkolenia BHP

Po ukończeniu szkolenia obowiązkowo wygeneruj certyfikat, zachowaj go (zapisz na dysku/ wydrukuj). Certyfikat zostanie odnotowany w systemie JSOS w puli Twoich osiągnięć.