Praca szuka studenta IŚ

Biuro projektowe Janura sp. z o.o.poszukuje studentów na stanowisko:

Asystent projektanta (student/ studentka)

Miejsce pracy: Wrocław

Nr referencyjny: JR/IS/2017/09

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy osób zainteresowanych podjęciem pracy w okresie wakacyjnym (czerwiec – wrzesień), z przyszłą możliwością współpracy (elastyczny czas pracy).

Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała m.in. za:

• przygotowanie dokumentacji projektowej, wykonywanie rysunków
  • wykonywanie obliczeń w programach branżowych (OZC, InstalSoft)

Oczekujemy:

• studentów Inżynierii Środowiska, rok 4 lub 5,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym - B1/B2,
  • bardzo dobrej znajomość pakietu Ms Office, Autocad
  • znajomość programów branżowych OZC, InstalSoft będzie dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

• zdobycie doświadczenia zawodowego
  • elastyczny czas pracy
  • pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • pomoc w uzyskaniu uprawnień projektowych,

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 11 czerwca 2017 r. pod adresem piotr.jaroszynski@janura.pl. Wszystkie zgłoszenia skrupulatnie przeanalizujemy i skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Janura sp. z o.o. to biuro projektowe realizujące inwestycje w zakresie branży elektrycznej i sanitarnej na terenie Unii Europejskiej, Rosji, Białorusi, Ukrainy, Uzbekistanu, a także Kataru i Chin. W naszych biurach we Wrocławiu, Rawiczu i Poznaniu zatrudniamy blisko 50 wysokiej klasy specjalistów. Jesteśmy niewielką firmą, ale stawiamy sobie ambitne wyzwania, które możesz podejmować razem z nami. Więcej informacji o firmie Janura pod adresem www.janura.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.