Uroczystość wręczenia dyplomów absolwentom II stopnia 2017

Uroczystość wręczenia dyplomów odbędzie się w dniu 16.12.2017 r. o godz. 1000 w Auli Politechniki  Wrocławskiej.

W dniu 16 grudnia 2017r. proszę o przybycie do sali 39 (pomieszczenie przy szatni) bud. A-1 na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości w Auli, celem odebrania togi. O godz. 940 przy szatni zaczniemy formować orszak.

Absolwenci, chcący uczestniczyć w uroczystości muszą najpóźniej do 14.12.2017 r.  rozliczyć się z Wydziałem lub dostarczyć do Biura Obsługi Studentów (bud. D-1, p.11.3) oryginał dyplomu (w twardej oprawie).