Wybór specjalności dyplomowania na studiach niestacjonarnych I stopnia (NZ-Ii)

Data: 13.05.2017 Kategoria: Dla studiów niestacjonarnych

Wszyscy studenci III roku NZ-Ii dokonują wyboru specjalności dyplomowania, a tym samym studiowania na VII i VIII semestrze. Do tego wyboru przystępują również studenci powracający z urlopów, wznawiający studia itd. którzy będą studiowali na VII semestrze, nawet jeżeli już wcześniej dokonywali takiego wyboru.

Wyboru specjalności dokonuje się za pośrednictwem systemu JSOS, deklarując kolejność preferencji specjalności spośród trzech oferowanych przez Wydział IŚ:

• Inżynieria Ochrony Atmosfery (IOA),
  • Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne (KOS),
  • Zaopatrzenie w Wodę, Usuwanie Ścieków i Zagospodarowanie Odpadów (ZWS).

Wydrukowaną z JSOS i podpisaną deklarację należy dostarczyć do dziekanatu we wskazanym terminie. O pierwszeństwie zapisu na daną specjalność dyplomowania decyduje średnia arytmetyczna ocen z dotychczasowego przebiegu studiów.

Terminarz procedury wyboru specjalności:

• Składanie deklaracji w dziekanacie: od środy 17.05 do soboty 20.05.2017 roku
  • Ogłoszenie podziału na specjalności na stronie WIŚ: środa 24.05.2017 roku
  • Składanie pisemnych odwołań: w piątek 26.05 i w sobotę 27.05.2017 roku
  • Ogłoszenie ostatecznego podziału na specjalności na stronie WIŚ: środa 31.05.2017 roku