Wybór specjalności przez studentów NZ-Ii

Data: 06.12.2017 Kategoria: Dla studiów niestacjonarnych

Zgodnie z programem studiów niestacjonarnych I stopnia (NZ-Ii) wszyscy studenci przed rozpoczęciem VI semestru deklarują wybór jednej ze specjalności dyplomowania:

• Inżynieria Ochrony Atmosfery (IOA)
  • Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne (KOS)
  • Zaopatrzenie w Wodę, Usuwanie Ścieków i Zagospodarowanie Odpadów (ZWS)

PROCEDURA WYBORU SPECJALNOŚCI DYPLOMOWANIA

Wszyscy studenci za pośrednictwem systemu JSOS deklarują wybór specjalności dyplomowania, określając preferowaną kolejność wyboru dla wszystkich trzech specjalności. Następnie generują z systemu JSOS deklarację wyboru specjalności dyplomowania i podpisaną dostarczają do dziekanatu.

Na tej podstawie podjęte zostaną decyzje odnośnie uruchomienia określonych specjalności dyplomowania i podziału studentów (na podstawie średniej arytmetycznej z dotychczasowego przebiegu studiów).

TERMINARZ WYBORU SPECJALNOŚCI

• 12 - 14 grudnia 2017 roku - składanie deklaracji w systemie JSOS
  • 15 grudnia 2017 roku - ogłoszenie wyników o podziale w JSOS
  • 16 grudnia 2017 roku - składanie odwołań (w wersji papierowej z uzasadnieniem)