Kulturalno-sportowe Dni Wydziału W-7

Data: 24.05.2017
Miejsce wydarzenia: Wrocław
Organizator: Samorząd Studencki Wydziału Inżynierii Środowiska

Majówka i Juwenalia zbyt szybko minęły? My uważamy, że tak!

Dlatego specjalnie dla Was Samorząd Studencki Wydziału Inżynierii Środowiska przygotował Kulturalno-sportowe Dni Wydziału W-7, które odbędą sie w dniach 24-25 maja 2017.

W środę (24.05) będzie okazja na sportowe szaleństwo, by w czwartek (25.05) móc wykazać swoje zdolności na warsztatach teatralnych oraz spędzić miło czas w kulturalny sposób w Teatrze Polskim.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, bo już niebawem udostępnimy więcej informacji!