Szkolenie z oprogramowania ArcadiaBIM

Data: 22.02.2018

DLA WYKŁADOWCÓW:

Zapraszam pracowników na szkolenie z oprogramowania ArcadiaBIM, które odbędzie się 22.02.2018 o godz. 11-15 w sali 206, bud. D-2 (ilość miejsc ograniczona). Istnieje również możliwość uczestniczenia w szkoleniu odbywającym się w tym samym dniu w godz. 15-17 w sali 301 D-2. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat. Szkolenie ma na celu przygotowanie pracowników do korzystania na zajęciach z nowych możliwości projektowania instalacji w technologii BIM.

DLA STUDENTÓW:

Zapraszam wszystkich studentów Wydziału Inżynierii Środowiska na szkolenie z oprogramowania ArcadiaBIM, które odbędzie się 22.02.2018,  w godz. 15-17 w sali 301 D-2. Szkolenie ma na celu zapoznanie z nowymi możliwościami projektowania instalacji w technologii BIM, które będą wykorzystywane na zajęciach. Każdy uczestnik szkolenia otrzyma certyfikat. Na szkoleniu należy potwierdzić swoją obecność aby uzyskać usprawiedliwienie nieobecności na zajęciach.

intersoft510x310.jpg

Dr hab. inż. Katarzyna Piekarska, prof. nadzw. PWr.
Dr inż. Aleksandra Sambor