Warsztaty z RETScreen

Data: 06.06.2017
Miejsce wydarzenia: Bud. C-6, sala 337
Organizator: Wydział Inżynierii Środowiska

W dniach 6–8 czerwca 2017 w Sali 337/C6 odbędą się warsztaty z oprogramowania RETScreen.

RETScreen to system do oprogramowanie do analizy wykonalności projektów efektywności energetycznej, odnawialnej energii oraz kogeneracji, jak również bieżącej analizy wydajności energetycznej. Program umożliwia szybką identyfikację, ocenę i optymalizację techniczną oraz finansową wykonalności potencjalnych projektów dotyczących energii odnawialnej

Prowadzący: Prof. Stanislaw Burek z Glasgow Caledonian University, UK
Cały cykl warsztatowy obejmuje 9 h szkoleniowych w następujących terminach:
wtorek 6.06, godz. 13:15–16:00
środa 7.06, godz. 9:15–11:00
czwartek 8.06, godz. 11:15–15:00

Z uwagi na ograniczoną liczbę komputerów stacjonarnych bardzo proszę, jeśli to możliwe, o przyjście z własnym laptopem.
Oprogramowanie jest darmowe. Warsztaty będą prowadzone po angielsku, jednak w razie konieczności nie ma problemu z tłumaczeniem na bieżąco na język Polski.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe.

Proszę o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa na adres: marta.laska@pwr.edu.pl