CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI 2024 - konkurs na najlepszą pracę dyplomową magisterską

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową magisterską

CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI

organizowanym wspólnie z Dolnośląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i skierowanym do Dyplomantów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, którzy w roku akademickim 2023/2024 obronili pracę magisterską podejmującą problematykę z zakresu szeroko pojętej inżynierii środowiska, w dziedzinach objętych uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac magisterskich obronionych na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej.

Zgodnie z regulaminem (do pobrania poniżej), pracę na Konkurs zgłasza jej Opiekun za zgodą Dyplomanta. Poprzez zgłoszenie pracy do Konkursu rozumie się przekazanie Komisji Konkursowej za pośrednictwem koordynatora dr inż. Dariusza Kwietnia (dariusz.kwiecien@pwr.edu.pl) formularza zgłoszeniowego (Załącznik nr 1 Regulaminu) oraz w formie elektronicznej pracy magisterskiej wraz z opinią promotora i recenzenta, w nieprzekraczalnym terminie do 27.09.2024 r.

Więcej informacji w regulaminie konkursu (plik dostępny poniżej).

Koordynatorem Konkursu ze strony naszego Wydziału jest dr inż. Dariusz Kwiecień.

Regulamin konkursu z załącznikiem 1 [ .pdf 147.20 KB ]

28-06-2024