Dni Otwarte Wydziału Inżynierii Środowiska

Data: 18.02.2017 Kategoria: Wydarzenia

W ramach Dni Otwartych Wydziału Inżynierii Środowiska zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego Wydziału. Spotkanie rozpoczniemy wykładem "Wydział Inżynierii Środowiska – zaprojektuj z nami swoją przyszłość", podczas którego omówimy, jak wyglądają studia na W-7 i jakie możliwości kariery mają nasi absolwenci.

Po wykładzie zapraszamy na zwiedzanie naszych laboratoriów, gdzie zaprezentujemy specjalnie przygotowane pokazy:

• Pogromcy smogu
  • Biodegradowalne opakowania – torba z ziemniaka, tacka z kukurydzy
  • Superwoda z procesów membranowych
  • Wentylacja – luksus czy konieczność?
  • Zobacz ciepło w termowizji
  • Biologia w inżynierii i ochronie środowiska

Serdecznie zapraszamy o godz. 9.30 i 10.30 w czwartek i piątek (9 i 10 marca 2017 r.)

Miejsce spotkania: budynek C-6, sala 58.