Dzień Młodego Naukowca podczas Środkowoeuropejskiego Forum Technologicznego

Data: 10.10.2022 Kategoria: Wydarzenia

W dniach 24 - 25 października odbędzie się Środkowoeuropejskie Forum Technologiczne (CETEF) orgaznizowane przez Polską Izbę Gospodarczą Zaawansowanych Technologii we współpracy z Politechniką Wrocławską i uczelniami technicznymi. W ramach wydarzenia organizowany jest Dzień Młodego Naukowca którego jednym z panelistów, dotyczącym rozwoju współpracy międzynarodowej, będzie dr Karol Leluk.

Oba wydarzenia będą miały miejsce w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej. Szczegóły w linkach powyżej. Serdecznie zapraszamy.

Politechnika Wrocławska otrzymała pulę bezpłatnych miejsc dla pracowników PWr. Udział dla studentów i doktorantów jest całkowicie bezpłatny. W celu zarejestrowania się na konferencję pracowników Uczelni prosimy o wypełnienie formularza. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Studentów i doktorantów prosimy o rejestrację bezpośrednio poprzez główną stronę Wydarzenia.