Informacje dla rozpoczynających studia w październiku 2022

Dzień dobry - miło Was widzieć!

Cieszymy się, że wybraliście nasz Wydział. Rozpoczęcie studiów w Politechnice Wrocławskiej wiąże się z wymaganymi prawem i tradycją akademicką procedurami oraz czynnościami, o których będziemy Was na bieżąco informować. Na stronie naszego Wydziału w sekcji >Studenci >Dydaktyka >Informacje dla studentów rozpoczynających studia stacjonarne I stopnia w roku akademickim 2022/2023 .

Jeszcze raz witamy Was na naszym Wydziale i do zobczenia na wykładach!

Grupy na FB

Samorząd Studencki Wydziału Inżynierii Środowiska przygotował dla Was rocznikowe grupy na FB, aby umożliwić Wam łatwiejszą i sprawniejszą komunikację: