Konkurs EIT dla studentów

Data: 16.10.2023 Kategoria: Konkursy

EIT Manufacturing ogłasza konkurs dla studentów, którzy posiadają ciekawe pomysły odpowiadające na realne wyzwania firm i chcieliby je rozwijać w międzynarodowym środowisku.  Wyzwania w ramach których miałyby powstać innowacyjne rozwiązania zostały opublikowane na stronie: Teaching Factories Competition 2023 for Universities /VET - EIT Manufacturing, wśród nich znajdują się m.in.: zagadnienia z:
- zrównoważonym zarządzaniem odpadami przemysłu tekstylnego
- jakości powietrza
W konkursie biorą udział zespoły studentów a najlpesze pomysły zostaną nagrodzone finasnowo:
I miejsce - 5000 EUR,
II miejsce 3000 EUR,
III miejsce 1000 EUR
Szczegółowych informacji n.t. przedsięwzięcia udziela Tamt Chapidze (tamar.chapidze@eitmanufacturing.eu)
Chętne osoby/zespołu proszone są o zgłoszenie swojej kandydatury do Prodziekana ds. badań naukowych i współpracy zagranicznej - dr Karola Leluka, mailowo (karol.leluk@pwr.edu.pl) do dnia 6 listopada 2023r. do godziny 12:00.
Gorąco zachęcamy do udziału w przedsięwzięciu, nawet jeśli nie wezmą Państwo udziału w jutrzejszym webinarium