KONKURS fotograficzny - Dzień Wody 2024

Data: 27.02.2024 Kategoria: Konkursy

Wszystkich studentów, doktorantów i pracowników naszego wydziału zapraszamy do udziału w

KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

pt. "ZANURZENI W TECHNOLOGII" organizowanym przez nasz wydział z okazji Światowego Dnia Wody 2024.

• Czekamy na Wasze zdjęcia cyfrowe nawiązujące tematycznie do technologii, urządzeń i rozwiązań inżynierskich związanych z wodą z zakresu inżynierii środowiska.

• Zdjęcia mogą być wykonane zarówno telefonem, amatorskim aparatem cyfrowym, jak i profesjonalnym sprzętem.

• Zgłoszone zdjęcia, spełniające warunki konkursu, zostaną zaprezentowane na tematycznej wystawie z okazji Światowego Dnia Wody 2024, która zostanie otwarta 22 marca 2024 w holu Gmachu Głownego Politechniki Wrocławskiej (A-1). Następnie wystawa ruszy w podróż.

• Celem konkursu i wystawy jest promocja naszej branży oraz poprawa świadomości społeczeństwa, w tym kandydatów na studia, o zakresie działalności i znaczeniu inżynierii środowiska w ujęciu technologii związanych z wodą, urządzeń, instalacji i rozwiązań inżynierskich.

W konkursie przewidziano nagrody: I miejsce 1000 zł, II miejsce 750 zł, III miejsce 500 zł.

Na zgłoszenia czekamy do 19 marca 2024 r. Regulamin i fromularz Zgłoszenia do pobrania poniżej.

REGULAMIN konkurs foto WIS 2024 [ .pdf 167.34 KB ]

27-02-2024