Nagrody Santander dla studentów i doktorantów - rozpoczęcie naboru

Trwa nabór wniosków o Nagrodę Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej. Celem Nagród Santander dla studentów i doktorantów Politechniki Wrocławskiej jest docenienie osób, które aktywnie angażują się w działalność na rzecz uczelni i poza nią. Program kierowany jest do osób, które mogą pochwalić się dobrymi wynikami w nauce oraz indywidualnymi osiągnięciami zarówno artystycznymi, sportowymi, ale także zaangażowaniem społecznym.

W programie wyróżnione osoby otrzymają jednorazowe wsparcie finansowe w kwocie 1 500 zł.Przyznanych zostanie 80 nagród, w tym co najmniej:

15 nagród dla studentów I roku studiów,15 nagród dla doktorantów uczelni,50 nagród dla pozostałych studentów.

Nabór wniosków trwa do 13 maja.

Szczegóły programu znajdują się na stronie: https://dzialstudencki.pwr.edu.pl/konkursy-i-plebiscyty/nagroda-santander-dla-studentow-i-doktorantow-politechniki-wroclawskiej-2024-78.html