Nagrodzone prace dyplomowe w konkursie CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI

Data: 14.11.2022 Kategoria: Aktywność studencka

Z ogromną radością przedstawiamy prace dyplomowe naszych Absolwentów wyróżnione w konkursie "CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI" organizowanym wspólnie przez Dolnośląskią Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i Wydział Inżynierii Środowiska PWr.

W tym roku przyznano dwie pierwsze nagrody dla prac dyplomowych magisterskich:

• Modelowanie intensywnych opadów deszczu w zlewni miejskiej”, napisaną przez panią Magdę Wawrzyniak pod kierunkiem dr inż. Marcina Wdowikowskiego oraz

• Analiza i ocena pracy gruntowej pompy ciepła w budynku jednorodzinnym”, napisaną przez panią Wiolettę Walczak pod kierunkiem dr inż. Grzegorza Bartnickiego.

Nagrodzone prace, obydwie z rozbudowaną częścią badawczą, osiągnęły bardzo dobry poziom naukowy, a uzyskane wnioski o charakterze utylitarnym mają duże znaczenie dla branżowych prac projektowych i eksploatacyjnych.

Gratulujemy!