Obejrzyj nasz film jak rozumieć Zrównoważony Rozwój

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia filmu edukacyjnego stworzonego przez specjalistów z naszego Wydziału przy wsparciu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Kliknij, żeby obejrzeć - link do filmu na YT

Film edukacyjny "Zrównoważony Rozwój" jest gotowym narzędziem edulacyjnym dla młodzieży oraz dorosłych. Trwa 30 minut i w przystępny, atrakcyjny sposób odpowiada na następujące pytania:

• Jak rozumieć zrównoważony rozwój i co on nam daje?
  • Jak zrównoważony rozwój łączy interesy społeczeństwa, gospodarki i środowiska?
  • Jak wokół nas wdrażane są zasady zrównoważonego rozwoju (na przykładach gospodarowania wodą, surowcami i energię, z których korzystamy każdego dnia)?
  • Jaka jest moja (ucznia) rola we wdrażaniu zrównoważonego rozwoju?
  • Jak mogę związać swoją przyszłość zawodową ze zrównoważonym rozwojem?

Mamy nadzieję, że film spodoba się Państwu oraz wspomoże kształtowanie ekologicznych postaw i wyborów konsumenckich, a może nawet wpłynie na przyszłe decyzje dotyczące wyboru ścieżki kariery zawodowej.

Kliknij, żeby obejrzeć - link do filmu na YT