Ogólnopolski Turniej „Młoda Krew Ratuje Życie” dla szkół oraz uczelni wyższych

Polski Czerwony Krzyż serdecznie zachęca do wzięcia udziału w 22. edycji Ogólnopolskiego Turnieju w Honorowym Krwiodawstwie „Młoda Krew Ratuje Życie”. Jest to wyjątkowa inicjatywa, która daje młodym ludziom możliwość wsparcia systemu krwiodawstwa w Polsce oraz realnego wpływu na ratowanie ludzkiego życia.

Turniej skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych, którzy ukończyli 18 lat oraz studentów uczelni wyższych, a jego celem jest promowanie idei honorowego krwiodawstwa wśród młodych ludzi, zwiększenie liczby dawców krwi oraz podniesienie świadomości na temat tego, jak istotne jest oddawanie krwi.

Do pobrania:
1. Regulamin turnieju.