Studenci, Doktoranci - Blended Intensive Programme

Data: 04.04.2024 Kategoria: Aktywność studencka, Dla studiów stacjonarnych

Nasza Uczelnia partnerska Zaprasza do udziału studentów i doktorantów w Blended Intensive Programme, który będzie dotyczył tematyki materiałów odnawialnych  - więcej informacji w załączniku.
Komponent wirtualny będzie odbywał się w maju 2024 roku, a stacjonarny w czerwcu 19-25.
Wyjazd do Portugalii (Aveiro) jest dofinansowany na zasadach programu Erasmus + dla BIP (uwaga, dofinansowanie nie musi pokrywać 100% kosztów związanych z wyjazdem).

Do dnia 11 kwietnia br. osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Prodziekanem ds. badań naukowych i współpracy zagranicznej – adres e-mail: karol.leluk@pwr.edu.pl