Stypendia dla studentów naszego wydziału

Trwa nabór fo programu stypendialnego DBU (Deutsche Bundesstiftung Umwelt) - ma on ułatwić młodym absolwentom rozpoczęcie kariery w dynamicznie rozwijającym się sektorze zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Program umożliwia odbycie stażu zawodowego bądź naukowego w Niemczech i ma na celu profesjonalne, zawodowe kształcenie polskich przyszłych kadr ochrony środowiska. Dodatkowo, program pozwala rozwinąć znajomość języka niemieckiego, nawiązać cenne branżowe kontakty i zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia "Środowisko dla Środowiska".