UloPolis gra razem z WOŚP

Data: 27.01.2023 Kategoria: Wydarzenia

Wraz z całą Politechniką Wrocławską gramy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. W tym roku na WOŚPowej aukcji oferujemy wizytę w Ulopolis - naszej miejskiej pasiece badawczej.

Kliknij link do aukcji PWr na Allegro - licytiwać można do poniedziałku 30 stycznia 2023, do godziny 19:00:

Co oferujemy?

Indywidualna wizyta w badawczej pasiece miejskiej Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Jako wyjątkowy gość odwiedzisz miejsce niedostępne na co dzień.

Nasza pasieka położona jest na dachu jednego z budynków w politechnicznym kampusie. Obiekt jest wyposażony w unikalny system monitoringu - wytłumaczymy Ci, jak on działa. Ubrany w strój pszczelarza zajrzysz do uli, zobaczysz zainstalowane tam urządzenia czujnikowe, miniaturowe kamery i mikrofony. Z naszą pomocą zinterpretujesz wyniki pomiarów i zrozumiesz, dlaczego są one intrygujące dla świata nauki. Mamy nadzieję, że zaprzyjaźnisz się z pszczołami.

Na pamiątkę otrzymasz od nas sympatyczny upominek.

Zdalnie naszą pasiekę możesz odwiedzić już dziś na stronie Ulopolis. Jednak wizyta na żywo i bezpośredni kontakt z pszczołami jest przeżyciem, którego nie zapomnisz. Zapraszamy!

Ważne - wydarzenie jest przeznaczone dla 1 lub 2 osób. Wiek uczestnika - powyżej 12 r.ż. Termin wizyty do ustalenia po zakończeniu aukcji.

Linki do innych aukcji Politechniki Wrocławskiej w ramach WOŚP 2023 znajdziesz pod tym linkiem.