Uroczystość wręczenia dyplomów I stopnia studiów stacjonarnych

Data: 24.05.2017 Kategoria: Dla studiów stacjonarnych, Wydarzenia

Uroczystość wręczenia dyplomów odbędzie się w dniu 24.06.2017 r. o godz. 10.00 w Auli Politechniki  Wrocławskiej.
W dniu 24 czerwca 2017 r. proszę o przybycie do sali 39 (pomieszczenie przy szatni) bud. A-1 na godzinę przed rozpoczęciem uroczystości w Auli, celem odebrania togi.

O godz. 9.40 proszę o zebranie się przy Dziekanacie w celu uformowania orszaku.

Uwaga!
Absolwenci, którzy rozliczyli się z wydziałem i nie zostawili oryginału dyplomu (w twardej oprawie), a chcą uczestniczyć w uroczystości muszą najpóźniej do 19.06.2017 r. dostarczyć dokument do Dziekanatu do p.106A.