Uroczystość Zakończenia Studiów dla Absolwentów 2021/2022

Wszystkich Absolwentów naszego wydziału, którzy obronili dyplom w r. ak. 2021/2022 zapraszamy na Uroczystość zakończenia studiów na Wydziale Inżynierii Środowiska.

I. Informacje organizacyjne

• kiedy: w sobotę 26.11.2022, godz. 11:00
  • gdzie: w Auli Gmachu Głównego PWr
  • jak: w pełnej oprawie akademickiej tradycji, w togach i biretach
  • będą: wręczenie odznak Absolwenta PWr i pamiątkowe zdjęcie

II. Goście specjalni Uroczystości

W ramach uroczystości wykład okolicznościowy na temat ewolucji języka inżynierów wygłosi Prof. Jan Miodek.

Uroczystośc uatrakcyjni występ muzyczny absolwenta naszego wydziału Rafała Matuszka.

III. Zgłoszenie udziału

Chcąc dobrze przygotować to doniosłe wydarzenie chcemy dowiedzieć się ilu z Was kochani Absolwenci weźmie udział w uroczystości. W tym celu prosimy Was o wypełnienie formularza, w którym zadeklarujecie swoją obecność w dniu 26.11.2022.

Ważne: na Wasze zgłoszenia czekamy do 10.11.2022.

>> Link do formularza

Do zobaczenia na Uroczystości!