Water4All - darmowe warsztaty dla studentów w Holandii

Zapraszamy studentów naszego wydziału do udziału w tygodniowych warsztatach "360⁰ Water Technology Experience" organizowanym w Holandii przez European Center of Excellence for Sustainable Water Technology w ramach programu Water4All finansowanego przez UE.

Tematem przewodnim są innowacyjne technologie ochrony wody, oczyszczania ścieków i odzyskiwania surowców z odpadów ciekłych w kontekście zrównoważonego rozwoju i gospodarki o obiegu zamkniętym.

• Warsztaty są przeznaczone dla studentów studiów I stopnia.

• Planowany termn warsztatów to marzec 2024.

• Koszty udziału w warsztatach, w tym podroży i zakwaterowania, będą całkowicie pokryte z budżetu programu Water4All.

• Czas na aplikowanie o udział w warsztatach upływa 1. grudnia 2023 roku.

Szczegółowe informacje w załaczonym plku PDF.

How to Apply

When the application page is launched in September, interested students should submit their application, including a motivation letter and CV. Successful applicants will be notified before December 1st, 2023.

Limited spaces are available, so early application is recommended. For further information, please contact us at Water4all@wetsus.nl with any inquiries.

We eagerly anticipate welcoming your talented students to the Netherlands for an enriching 360⁰ Water Technology Experience!

Informacje w pliku PDF

360 Water Technology Experience in the Netherlands [ .pdf 341.16 KB ]