Wrocław TechDate

Data: 03.02.2023 Kategoria: Wydarzenia

9 lutego w H-14 o godzinie 17:00 zapraszamy na "randkę technologiczną". Celem wydarzenia jest skupienie społeczności działającej w obszarze deeptech z Dolnego Śląska, wymiana doświadczeń oraz networking służący nawiązywaniu współpracy interdyscyplinarnej. Gościem spotkania będzie Riccardo Falduto, który opowie o sprzedaży opartej na wartości dodanej "Value Added Selling".

Ekspertki i eksperci, którzy zabiorą głos w dyskusji to:
* Martyna Mrozek z SWPS i cShark,
* dr Magdalena Worsa-Kozak (jedna ze stu inspirujących kobiet w górnictwie, Wydział Geoinżynierii,Górnictwa i Geologii),
* Grzegorz Soboń i Jarosław Sotor z Mode-Locked Technology,
* Łukasz Bździon z Bioceltix,
* prof. Renata Krzyżyńska (Wydział Inżynierii Środowiska),
* Paweł Maślak z Instytutu Transferu Technologii,
* Marcin Gracz z  Tooploox (TBC).
* Urszulę Witkowską Śliwę, ekspertkę z PIFE, która opowie o głównych wyzwaniach i trendach  w nowej perspektywie finansowania technologii i innowacji z funduszy unijnych.
Wydarzenie potrwa do godz. 20-tej, po czym przeniesiemy się do Baru Remont.
Zapisy i szczegóły znajdują się na  evenea: https://app.evenea.pl/event/wroctechdate2/