Wybór tematów prac dyplomowych inżynierskich

Na stronie Internetowej W7, z zakładce Studenci/Dyplomanci, zaktualizowane zostały informacje o procesie dyplomowania. Studenci, którzy będą wybierać temat pracy dyplomowej inżynierskiej do realizacji w przyszłym semestrze (zimowym 2023/24) proszeni są o zapoznanie się z całościa procesu dyplomowania, w szczególności zaś z harmonogramem i procedurą wyboru tematów prac dyplomowych.

Logowanie do systemu APD, jak i na stronę W7 w celu pobrania instrucji, wykonuje się za pomoca AD (Active Directory). Aby odnowić/uzyskać AD należy postępować zgodnie z instrukcją.