Wybór tematów prac dyplomowych na semestr zimowy 2022/2023 – I stopień studiów

Na stronie dyplomstudent.pwr.edu.pl udostępniona została w dniu dzisiejszym lista tematów prac dyplomowych dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych I stopnia.

Studenci I stopnia studiów dokonują wyboru tematów prac dyplomowych w kolejności zgodnej z listą rankingową tworzoną na podstawie średniej arytmetycznej ocen z zaliczonych dotychczas semestrów (dla studiów I stopnia to semestry I-V). Wybór tematów odbędzie się w czasie spotkań online na platformie Zoom PWr planowanych na okres od 10.06.2022 do 15.06.2022 roku. Starości poszczególnych specjalności i form studiów proszeni są o kontakt z Panią Martą Bartosiewicz (marta.bartosiewicz@pwr.edu.plw celu ustalenia szczegółowych terminów tych spotkań.

Szczegółowe zasady i proces dyplomowania opisano na stronie WIS w zakładce dyplomanci: https://wis.pwr.edu.pl/studenci/dyplomanci.

W przypadku problemów związanych z procesem wyboru tematów prac dyplomowych należy kontaktować się z Panią Martą Bartosiewicz: marta.bartosiewicz@pwr.edu.pl.

Lista rankingowa ZOS

Lista rankingowa KOS, studia stacjonarne