Wydarzenia realizowane z pracodawcami - BK UP! oraz Mentoring czekają na Ciebie! Skorzystaj z oferty Unite!

Zapisz się na szkolenie prowadzone przez przedstawicieli pracodawców, praktyków biznesu oraz profesjonalistów.
Warsztaty odbędą się 22-26 kwietnia. Zapisy do wyczerpania miejsc.
Harmonogram i zapisy prowadzone są na stronie Biura Karier.
Tematykę szkoleń wybrali studenci głosując w ankiecie. Do prowadzenia szkoleń zaproszono firmy, które aktywnie rekrutują studentów Politechniki Wrocławskiej i są gotowe podzielić się praktyczną wiedzą w zaproponowanych przez studentów tematach.
Rozwiń swoją karierę pod okiem eksperta/ki w Mentoringowym Programie Rozwojowym!
•       Szukasz praktyk studenckich lub myślisz o wakacyjnym stażu?
•       Zastanawiasz się jak możesz zwiększyć swoje szanse na dobry start swojej kariery?
•       Chcesz dowiedzieć się z pierwszej ręki jak naprawdę wygląda rynek pracy w Twojej branży?
Nad tymi i wieloma innymi aspektami swojej kariery edukacyjno-zawodowej możesz pracować z Mentorem/ką – absolwentem/ką PWr – w programie Biura Karier.
Najważniejsze informacje o programie:
1.       Udział w programie jest całkowicie darmowy.
2.       Mentora/kę wybierasz sam/a. Ich biogramy możesz przejrzeć tutaj.
3.       Możesz pracować nad dowolnym celem dotyczącym Twojej kariery edukacyjno-zawodowej, a warunki współpracy ustalasz z wybranym/ą Mentorem/ką.
Poznaj szczegóły Mentoringowego Programu Rozwojowego!

Skorzystaj z nowego katalogu oferty dla studentów w ramach sieci Unite!
Na stronie https://www.unite-university.eu/students/unitestudentcatalogue znajdziecie informacje o webinariach, szkoleniach, szkołach letnich i innych ofertach kierowanych do studentów 9 zrzeszonych uczelni. Jest to świetna okazja do zdobycia międzynarodowego doświadczenia.

Katarzyna Sławińska-Oleszek
Kierowniczka Biura Karier Politechniki Wrocławskiej