Wydarzenie dla kandydatów na studia - Dzień Otwarty PWr - 30 marca 2023

Data: 23.03.2023 Kategoria: Wydarzenia

Wszystkich zainteresowanych studiami w Politechnice Wrocławskiej zapraszamy na Dzień Otwarty PWr - w czwartek 30 marca 2023 roku.

Nasz wydział przygotował stanowiska informacyjne i pokazowe na parterze budynku C-13.

I. Stoisko informacyjne Wydziału Inżynierii Środowiska „Co, jak i gdzie na studiach oraz po nich” otwarte 8.00-14.00.

II. Stoiska studenckiego koła naukowego „Environmental Team” na korytarzu parteru C-13 otwarte od 8.00 do 14:00, obejmujące następujące obszary tematyczne naszego wydziału:

1. Gospodarka o Obiegu Zamkniętym – niewyczerpalne zasoby wody, energii i surowców.
2. Biodegradowalne eko-materiały – tworzywa, które możesz zjeść i nie tylko.
3. Ochrona klimatu – czym oddychamy, czyli pomiary stanu powietrza i technologie jego oczyszczania.
4. Energia odnawialna – zielona energia bez rachunków i śladu węglowego, pompy ciepła, fotowoltaika, rekuperacja.
5. Certyfikacja energetyczna - efektywność energetyczna mieszkań i budynków, energooszczędne ogrzewanie i klimatyzacja..

Do zobaczenia!

• Będą ekologiczne naczynia z jadalnych materiałów, ekologiczne tworzywa, odnawialne źródła energii, energooszczędne ogrzewanie i klimatyzacja, efektywne energetycznie budynki bez rachunków, certyfikacja energetyczna, termowizja i inne urządzenia pomiarowe.

• Będą zadania do wykonania, wiedza do zdobycia i rozrywka do przeżycia. Odpowiemy na każde pytanie kandydatów związane ze studiowaniem na Wydziale Inżynierii Środowiska.

• Będzie inżynierska foto-budka

Nie możemy doczekać się spotkania w Wami!

Zapraszamy w czwartek 30 marca 2023 do budynku C-13 w godzinach 8.00-15.00.