Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów studenckich

Data: 30.03.2023 Kategoria: Konkursy

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów studenckich kategorii K.

Przygotowane wnioski konkursowe K (wzór do pobrania ze strony samorządu studenckiego: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow) do Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej powinny trafić w wersji elektronicznej do Pani Bożeny Kulinowskiej oraz do Pani Klaudii Jankowskiej na adres: bozena.kulinowska@pwr.edu.plklaudia.jankowska@pwr.edu.pl (czytelny skan wraz z podpisami).

Termin nadsyłania wniosków: do 07.04.2023.

Zachęcamy do współpracy pomiędzy sekcjami tematycznymi (możliwe jest składanie wspólnych wniosków konkursowych). Projekty będą mogły być realizowane do końca listopada b.r. Dla projektów, które uzyskają dofinansowanie planowana jest etapowa ewaluacja działań projektowych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

----------------------------------------------------------------

W pierwszej turze naboru wniosków finansowanie uzyskały projekty:

• Usuwanie i odzysk barwników stosowanych w przemyśle tekstylnym metodami biologicznymi (Sekcja Obieg)
  • Udział studentów Sekcji Obieg w Konferencji Naukowej Interdyscyplinarne Zagadnienia w Inżynierii i Ochronie Środowiska EKO-DOK 2023 (Sekcja Obieg)
  • Monitoring mikrozanieczyszczeń na terenie Kampusu Politechniki Wrocławskiej (Sekcja Biomonitoringu)
  • Udział studentki Sekcji Energy Loop w XVI edycji Konferencji Naukowej Air, Heat and Energy (dwa wnioski - Sekcja Energy Loop)
  • Biostatyczne maty z polimerów biodegradowalnych (cz. II) (Sekcja Biotechnologii Środowiska)