Wydziałowa Komisja ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów studenckich

Data: 05.04.2024 Kategoria: Konkursy

Komisja Wydziałowa ds. Finansowania Działalności Studenckiej ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów studenckich kategorii K.

Przygotowane wnioski konkursowe K (wzór do pobrania ze strony samorządu studenckiego: https://samorzad.pwr.edu.pl/dzialalnosc/finansowanie-dzialalnosci-studenckiej/dokumenty-i-wzory-wnioskow) do Wydziałowej Komisji ds. Finansowania Działalności Studenckiej powinny trafić w wersji elektronicznej do Pani Bożeny Kulinowskiej oraz do Pani Klaudii Jankowskiej na adres: bozena.kulinowska@pwr.edu.plklaudia.jankowska@pwr.edu.pl (czytelny skan wraz z podpisami).

Termin nadsyłania wniosków: do 12.04.2024.

Projekty będą mogły być realizowane do końca listopada b.r. Dla projektów, które uzyskają dofinansowanie planowana jest etapowa ewaluacja działań projektowych.

Zapraszamy do udziału w konkursie!