Zaproszenie na VI Kongres "Miasto - Woda - Jakość Życia" na PWr

Data: 07.10.2024 Kategoria: Wydarzenia

Studentów i Wykładowców naszego wydziału zapraszamy do udziału w VI Międzynarodowym Kongresie "Miasto-Woda-Jakość Życia", który obędzie się w dniach 15-16 października 2024 r. w Centrum Kongresowe Politechniki Wrocławskiej.

To wyjątkowe wydarzenie, poruszające tematykę gospodarki wodnej i zrównoważonego rozwoju miast, organizowane przez ruch Open Eyes Economy, Miasto Wrocław oraz Politechnikę Wrocławską i nasz ywdział..

Rejestracja i więcej informacji na stronie https://watercity.com.pl/

Studentów i wykładowców zachęcamy do udziału indywidualnie oraz grupowo, wybierając interesującą tematykę danej sesji konferencyjnej.