Konkurs na najlepszą pracę magisterką

Zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu na najlepszą pracę dyplomową magisterską

CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI

organizowanym wspólnie z Dolnośląską Okręgową Izbą Inżynierów Budownictwa i skierowanym do Dyplomantów Wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej, którzy w roku akademickim 2021/2022 obronili pracę magisterską podejmującą problematykę z zakresu szeroko pojętej inżynierii środowiska, w dziedzinach objętych uprawnieniami budowlanymi w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych.

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszych prac magisterskich obronionych na Wydziale Inżynierii Środowiska Politechniki Wrocławskiej. Zgodnie z regulaminem konkursu, pracę na Konkurs zgłasza jej Opiekun za zgodą Dyplomanta. Poprzez zgłoszenie pracy do Konkursu rozumie się przekazanie Komisji Konkursowej formularza zgłoszeniowego (Załącznik 1 Regulaminu) oraz pracy magisterskiej lub jej kopii w formie papierowej i elektronicznej w nieprzekraczalnym terminie do 23.09.2022r.

Więcej informacji: link do treści Regulaminu

Koordynatorem Konursu ze strony naszego Wydziału jest dr inż. Dariusz Kwiecień.

Regulamin Konkursu CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI [ .pdf 146.07 KB ]

04-07-2022