Obowiązkowe Szkolenie BHP dla studentów przyjętych na studia II stopnia

Studenci I roku studiów II stopnia
Obowiązkowe Szkolenie BHP metodą e-learningu

Obowiązkowe Szkolenie z zakresu bezpiecznych i higienicznych warunków kształcenia (BHP) dla studentów, którzy z dniem 28.02.2024 roku rozpoczęli naukę w Politechnice Wrocławskiej. Szkolenie prowadzone jest w formie kształcenia na odległość na centralnej platformie e-learningowej.

Portal e-learningowego Szkolenia BHP otwarty będzie od 14.03.2024 roku do 17.04.2024 roku.

1. Poznaj obowiązujący Cię termin szkolenia:

Otwórz stronę szkoleniebhp.pwr.edu.pl
Znajdź termin Szkolenia dla Twojego Wydziału.
W tym terminie jesteś zobowiązany/na zapoznać się z materiałem szkoleniowym i rozwiązać testy modułowe jako formę potwierdzenia opanowania materiału.

2. Jak należy uruchomić Szkolenie BHP?

W systemie USOSweb w Twoich przedmiotach znajdziesz Szkolenie BHP.
Po kliknięciu nazwy szkolenia na otwartej stronie w wierszu Moodle pojawi się link kierujący do szkolenia.
Będzie on dla Ciebie dostępny, gdy zostaniesz zapisany/-na na Szkolenie. Miłej nauki.

3. Zdobądź certyfikat ukończenia szkolenia BHP:

Po ukończeniu Szkolenia wygeneruj Certyfikat, który otrzymasz na swoją pocztę studencką, a także prześlij na adres e-mail: elzbieta.hetnar@pwr.edu.pl

4. Co mam zrobić, jeżeli mam Ważny Certyfikat ukończonego Szkolenia BHP?

W takiej sytuacji prześlij proszę plik swojego Certyfikatu na adres: bhp.studenci@pwr.edu.pl wraz z informacją o numerze albumu oraz nazwie Wydziału, na którym aktualnie studiujesz lub chcesz uznać ważność Certyfikatu.

Pamiętaj, Twój Certyfikat musi być ważny w dniu obrony dyplomu (ważność upływa w ciągu 5 lat od realizacji szkolenia). Dlatego w przypadku posiadania "starszego" certyfikatu rozważ ponowne przystąpienie do szkolenia.

Dodatkowo prześlij ważny Certyfikat na adres e-mail: elzbieta.hetnar@pwr.edu.pl