TechnoArtKPI International Festival 2022

Zapraszamy do udziału w festiwalu TechnoArt KPI, do którego zaprosił nas ukraiński partner - National Technical University of Ukraine "Igor Sikorsky Kyiv Polytechnic Institute". Celem Festiwalu jest praca studentów w polsko-ukraińskich zespołach (pod okiem doktorantów lub pracowników naukowych) i opracowanie wspólnych rozwiązań, które pomogą odbudować Ukrainę po zakończeniu rosyjskiej agresji. Więcej informacji znajduje się w załączonym dokumencie.

technoartkpiinternational_requirements.pdf [ .pdf 278.00 KB ]

20-10-2022