Dzień ze STIEBEL-ELTRON - 8.03.2024 - szkolenie i ekspozycja

Data: 05.03.2024 Kategoria: Wydarzenia

W piątek 8.03.2024 zapraszamy na dwa wydarzenia zorganizowane wspólnie z firmą STIEBEL-ELTRON:

1) Szkolenie dla studentów i pracowników naszego wydziału (w sali 58, C-6, g. 9.15-11.00) prowadzone przez doświadczonych pracowników Stiebel Eltron - jak dobierać rozwiązania projektowe, jak utrzymać ich wysoką efektywność energetyczną i jak w pełni wykorzystać zalety ich stosowania.

Zapisy na szkolenie obowiązują zapisy drogą mailową u dr inż. Eweliny Stefanowicz – ewelina.stefanowicz@pwr.edu.pl (liczba miejsc ograniczona).

2) Mobilną ekspozycję produktów przed budynkiem C-6 (g. 9.00-15.00)
Przez cały dzień, od 9:00 do 15:00, na parkingu przed budynkiem C6, będziecie mieli okazję zobaczyć z bliska najnowocześniejsze pompy ciepła Stiebel Eltron. Urządzenia zamontowane na firmowym samochodzie będziecie mogli dotknąć, uruchomić i własnoręcznie sprawdzić jak działają. To unikatowa okazja, aby zapoznać się z praktycznym zastosowaniem tej technologii oraz zadawać pytania ekspertom na żywo.

Firma STIEBEL-ELTRON to renomowany producent pomp ciepła, systemów rekuperacji, ogrzewaczy wody i ogrzewaczy pomieszczeń.

Przyjdź, posłuchaj, dotknij i przetestuj.