Wybór specjalności dyplomowania

Składanie deklaracji wyboru specjalności dyplomowania przez studentów czwartego etapu I stopnia studiów możliwe będzie w dniach od 6 do 11 maja 2024 r. Opisy poszczególnych specjalności dyplomowania, zasady i szczegółowy harmonogram procesu zamieszczono na stronie wydziału w zakładce Studenci>Dydaktyka>Wybór specjalności dyplomowania.

Uwaga: Deklarację, poprzedzającą przyjęcie na specjalność dyplomowania, składają również studenci piątego etapu I stopnia studiów będący obecnie na urlopie.