Wybór tematów prac dyplomowych magisterskich

Na stronie Internetowej W7, w zakładce Studenci/Dyplomaci, zaktualizowane zostały Harmonogram i procedura wyboru tematów prac dyplomowych. Studenci, którzy będą wybierać tematy prac dyplomowych magisterskich do realizacji w przyszłym semestrze proszeni są o zapoznanie się z Harmonogramem oraz z całością procesu dyplomowania, od wyboru tematu po przystąpienie do egzaminu dyplomowego.

Logowanie do systemu APD, jak i na stronę W7 w celu pobrania instrukcji, wykonuje się za pomocą AD (Active Directory). Aby uzyskać/odnowić AD należy postępować zgodnie z instrukcją: https://di.pwr.edu.pl/uslugi/uslugi-katalogowe/reset-lub-pierwsze-ustawienie-hasla.