Zbieramy świąteczne prezenty dla dzieci z centrum onkologii "Przylądek Dobrej Nadziei"

Data: 28.11.2023 Kategoria: Wydarzenia

Jak co roku wydziałowo bierzemy udział w cudownej akcji "Podaruj Prezent Na Święta Pacjentom Przylądka Nadziei". Wspólnie przygotujmy worki z prezentami dla dzieciaków i młodzieży z wrocławskiego Przylądka Nadziei we Wrocławiu - Ponadregionalnego Centrum Onkologii Dziecięcej we Wrocławiu. Spędzoną one tegoroczne Święta w szpitalu...

Tradycyjnie w naszym dziekanacie wystawiamy kosz na prezenty dla dzieci i młodzieży z Przylądka - następnie w Waszym imieniu dostarczymy je do Przylądka. Prezenty zbieramy codziennie 8:00-14:00 od dziś do do środy 20.12.2023 r.

Prezenty można zostawiać w trzech miejscach:

- bud. D1, p.11.3

- bud. C6, p.17

- bud. D2, p.214.

1) Strona infromacyjna zbiórki (KLIKIJ LINK).

2) Na stronie Przylądka (KLIKNIJ LINKznajdziecie rekomendowaną listę prezentów. Organizatorzy proszą w również o prezenty dla Nastolatków.

ZAPRASZAMY studentów, doktorantów, nauczycieli akademickich, pracowników administracyjnych oraz wszystkich przyjaciół naszego wydziału do wspólnej akcji!