Zwycięzca konkursu CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI

Z ogromną radością przedstawiamy zwycięzką pracę dyplomową naszego Absolwenta w konkursie "CONSTRUCTOR TEMPORIS FUTURI" organizowanym wspólnie przez Dolnośląskią Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa i Wydział Inżynierii Środowiska PWr.

W tym roku pierwszą nagrodę zdobyła praca dyplomowa magisterska pt. „Analiza metod doboru objętości zbiornika wody deszczowej na przykładzie budynku jednorodzinnego zlokalizowanego we Wrocławiu”, napisana przez Pana Marcina Milczarka pod kierunkiem dr inż. Agnieszki Ludwińskiej.

Nagrodzona praca, w której przeprowadzono szeroką analizę eksploatacji systemu ze zbiornikiem odzysku wody deszczowej w oparciu o dostępne metody obliczeniowe, prezentuje wysoki poziom naukowy. Uzyskane wnioski mogą stanowić wymierną pomoc przy prawidłowym rozwiązywaniu problemów związanych z zagospodarowaniem wód deszczowych.

Serdecznie gratulujemy!