Wydziałowe wydarzenia z okazji Dnia Wody - piątek 22.03.2024

Data: 15.03.2024 Kategoria: Wydarzenia

Z okazji Światowego Dnia Wody 2024 zapraszamy na następujące wydarzenia:

1. Konkurs fotograficzny "Zanurzeni w technologii". Studentki, Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego Wydziału zapraszamy do udziału w konkursie fotograficznym z nagrodami pieniężnymi 1000, 750 i 500 zł. Więcej informacji na stronie naszego Wydziału.

2. Wystawa zdjęć konkursowych w holu budynku A-1. Na wystawie pokazane zostaną wszystkie zdjęcia biorące udział w konkursie fotograficznym "Zanurzeni w technologii". Wystawa otwarta będzie od 22 do 30 marca 2024.

3. Premiera filmu o Śladzie wodnym, w którym grają Studentki i Studenci naszego Wydziału. W dniu wody link do filmu na YT zamieścimy na stronie internetowej i w mediach społecznościowych naszego Wydziału.

4. Gra Terenowa. Zapraszamy do wspólnej zabawy i spacer śladami wody po kampusie Politechniki Wrocławskiej. Zapraszamy drużyny Studentów, Doktorantów i Pracowników naszego wydziału.
    • Zbierzcie drużynę i zgłoście jej udział w Grze Terenowej przez formularz.
    • Gra rozpoczyna się o godzinie 12.00 dnia 22 marca 2024. Od tej godziny drużyny mogą przychodzić do dziekanatu po kartę gry. MOŻECIE TEŻ STANĄĆ DO GRY W DOWOLNYM TERMINIE DO ŚRODY 27.03.2024 WŁĄCZNIE.
    • Gra nie jest na czas, nie ma współzawodnictwa.
    • Każdy z zarejestrowanych uczestników po zakończeniu gry otrzyma inżynierski upominek.
    • Wszystkie zadania zlokalizowane są na terenie kampusu Politechniki Wrocławskiej. Zadania związane są z wodą i z instalacjami wodnymi. Do rozwiązania zadań nie jest wymagana fachowa wiedza inżynierska. Rozwiązanie zadania należy wpisać w oznaczonym miejscu karty zadania.
    • Zalecamy, aby drużyna liczyła od 4 do 8 uczestników. Jeden z nich będzie Kapitanem.
    • Grę Terenową organizuje Wydział Inżynierii Środowiska. Wszystkim studentom naszego wydziału uczestniczącym w grze USPRAWIEDLIWIAMY nieobecność tego dnia na zajęciach między godzinami 12.00 a 14.00 (prosimy bądźcie na zajęciach w g. 11-12 i 14-15).

Wszystko wydarzy się w piątek 22 marca. Do zobaczenia!

Link do wydarzenia na FB Dzień Wody na PWr